O nás / Náš tým

Náš tým

Radmila Kuboňová - zástupce ředitele pro MŠ Dubina a Svinov

kubonova.jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1969. Jsem vdaná a mám dvě děti (31 a 18 let). Bydlím v Ostravě-Jih, takže to mám do své školičky opravdu blízko.A nedávno jsem se stala babičkou.

Moje kvalifikace:

Od roku 1987 pracuji v mateřské školce, nejprve v MŠ Razinova, později v MŠ Šponarova a od r. 2008 vedu MŠ Hello Teddy. V roce 1994 jsem absolvovala kurzy angličtiny a rekvalifikaci pro učitelky MŠ pro výuku anglického jazyka předškolních a školních dětí s akreditací MŠMT.
10 let jsem vedla kurzy angličtiny ve školkách a také ve vlastním Baby English Clubu pro děti 1. stupně ZŠ. V roce 2000 jsem se stala lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu s akreditací MŠMT ČR (více o programu naleznete zde...).

Několik let jsem se účastnila letních dětských táborů jako vedoucí. Pro naši Vzdělávací agenturu Hello vedu odborné semináře a stáže pro učitelky mateřských škol, vedu Klub pro nadané děti v Mš ve spolupráci s Mensa ČR.

Kateřina Tvrdá Mš Dubina

DSCN8619 (2).JPG

ve zkratce

Narodila jsem se v roce 1985. Jsem vdaná, mám 3 děti. K mým zálibám patří turistika, plavání,čtení, zahrádka a výtvarná výchova.

Moje kvalifikace:

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a s dětmi jsem svou praxi spojila již ve škole, kde jsem založila Klub pro tělesné a mentální postižení s názvem Help Club. V rámci školy jsem si rovněž udělala certifikát pro práci s dětmi s mentálním a kombinovaným postižením a s dětmi s autismem. V současnosti pracuji již 2. rokem jako chůva v Mš.

Daniela Weiss Mš Dubina

DSCN2292.JPG

Native speaker

I am your Australian Native Speaker and teacher for the kids at Teddy. It is my first year at Teddy, I am teaching at Hello Primary/Elementary School for the second year now. I have roughly 20 years experience in teaching all ages. My studies were back at home in Australia at Casuarina Collage, studying Humanity. And have gained many certrificates through out the year in teaching skills. My hobbies are craft, hiking, reading, going to the theatre and many other culture actions. I hope the Teddy kids like my lessons and like to play and talk in English every day.

Vasiliki Ntoutsia Mš Dubina a Svinov

DSCN6802.JPG

Native speaker

I am Vasiliki Ntoutsia, a 25 year-old teacher. I have studied and aquired a bachelor degree (2014) in pedagogy with specialization in kindergarten teaching. My studies involved bilingual education, sociology, and developmental as well as social psychology. I am a proficient english speaker and teacher, and I love working with young children. Seeing them developing, becoming independent and learning every day, motivates me to keep working with them. In my free time, I cook for friends, sing,exercise and travel.

Barbora Fousová Mš Svinov

Barunka Fousová - kopie (2).jpg

ve zkratce

Narodila jsem se roku 1997, a bydlím v Ostravě se svým manželem a morčátkem. Už od mala jsem vyrůstala obklopena dětmi, pokračovalo to na táborech a dospělo to až ke studiu předškolní pedagogiky a praci v MŠ. Mám ráda hudbu, kterou se snažím co nejvíce využívat pro práci s dětmi a baví mě kreativní činnosti -kreslení, malování, tvoření.

Moje kvalifikace:

Vystudovala jsem Pedagogické lyceum na SOŠ a poté návazný tříletý obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Ve školství, konkrétně v MŠ pracuji od roku 2017. Z jazyků je mi nejbližší angličtina a italština.

Novinky a akce


PŘEDŠKOLÁK - kurz pro budoucí prvňáčky
více informací zde (pdf)

SOUKROMÁ ŠKOLA MUSÍ NABÍZET VÍC - celý text PhDr. Václava Mertina, dětského psychologa
zde (pdf)

Sledujte nás také na instagramu


Sledujte nás také na facebookudalší události »

Akce

POHÁDKOVÉ LÉTO S TEDDYM

hlidanidetizdarma.jpg

Hledáte letní zábavu pro Vašeho dítě ? Naše školky na Dubině, Svinově a nově v Porubě jsou tu pro vás!
Zájemci se mohou hlásit na tel. 733 530 656

Kontakt
Naši partneři Rodice_vitani_logo.jpg Cambridge Examinations ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Program Bene+ MAP2!!

Copyright 2009-2017 - Mateřská škola HelloTeddy | mapa stránek

facebook