O nás / Náš tým

Náš tým

Radmila Kuboňová - ředitelka MŠ

kubonova.jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1969. Jsem vdaná a mám dvě děti (26 a 12 let). Bydlím v Ostravě-Jih, takže to mám do své školičky opravdu blízko.

Moje kvalifikace:

Od roku 1987 pracuji v mateřské školce, nejprve v MŠ Razinova, později v MŠ Šponarova a od r. 2008 vedu MŠ Hello Teddy. V roce 1994 jsem absolvovala kurzy angličtiny a rekvalifikaci pro učitelky MŠ pro výuku anglického jazyka předškolních a školních dětí s akreditací MŠMT.
10 let jsem vedla kurzy angličtiny ve školkách a také ve vlastním Baby English Clubu pro děti 1. stupně ZŠ. V roce 2000 jsem se stala lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu s akreditací MŠMT ČR (více o programu naleznete zde...).

Několik let jsem se účastnila letních dětských táborů jako vedoucí. Pro naši Vzdělávací agenturu Hello vedu odborné semináře a stáže pro učitelky mateřských škol, vedu Klub pro nadané děti v Mš ve spolupráci s Mensa ČR.

Bc. Nikola Masopustová

Nikča M..jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se 31.3.1988. Bydlím v Brušperku. Mám ráda cestování a práci s dětmi.

Moje kvalifikace:

V roce 2006 jsem pracovala ve Velké Británii jako au-pair. Od roku 2007 vedu kurzy angličtiny pro děti mateřských a základních škol (MŠ a ZŠ Vřesina, Kurz pro žáky 1. stupně). V roce 2008 jsem absolvovala pomaturitní studium.
V roce 2016 jsem ukončila studium na Ostravské univezitě, obor Předškolní výchova. Od roku 2011 učím i soukromě děti různého věku, připravuji děti na Cambridge zkoušky.Anna Sordylová

sordylova.jpg

Ve zkratce...

Děti ve školce mi říkají - babička Anička a já jí opravdu jsem. Mám 3 vnoučátka. Ráda dětem čtu, učím je básničky, zpívám lidové písně, tvoříme nejen z papíru. Snad předávám své zkušenosti i mladším kolegyním.

Moje kvalifikace:

1954 -1957 Střední pedagogická škola Krnov.
1986 -1988 Pedagogická fakulta UP v Olomouci - Speciální pedagogika pro uč. MŠ.
2008 - aktivní výpomoc v naší školce (zlatá babička Anička).


Gabriela Čurdová

curdová.jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1968. Jsem vdaná, mám dvě děti,bydlím v Klimkovicích. K mým zálibám patří sport, kultura, cestování a práce s dětmi.

Moje kvalifikace:

V roce 2017 jsem dokončila SŠ pedagogické vzdělání. Mám zdravotnický kurz 1. pomoci. Pasivně mluvím německy, aktivně anglicky. Dlouhou dobu jsem se účastnila letních dětských táborů jako vedoucí. V mateřské škole Hello Teddy pracuji jako asistentka učitelky.

Radmila Novobilská

novobilska..jpg

Ve zkratce...

Jsem členkou amatérského divadelního souboru Šalamoun. Ráda hraji na flétnu, kytaru i klavír. Synovi Danielovi je 19 let.

Moje kvalifikace:

Studovala jsem Střední pedagogickou školu v Havířově, do r.1991 jsem pracovala na MŠ Šeříková v Ostravě. 6 let jsem žila v USA, ve státě Idaho, kde jsem pracovala v MŠ - Small World. Jsem ráda, že jsem se vrátila do česko - anglické školky, kde mohu uplatnit svou znalost angličtiny.

Daniela Weiss

DSCN2292.JPG

Native speaker

I am your Australian Native Speaker and teacher for the kids at Teddy. It is my first year at Teddy, I am teaching at Hello Primary/Elementary School for the second year now. I have roughly 20 years experience in teaching all ages. My studies were back at home in Australia at Casuarina Collage, studying Humanity. And have gained many certrificates through out the year in teaching skills. My hobbies are craft, hiking, reading, going to the theatre and many other culture actions. I hope the Teddy kids like my lessons and like to play and talk in English every day.

Vasiliki Ntoutsia

DSCN6802.JPG

Native speaker

I am Vasiliki Ntoutsia, a 25 year-old teacher. I have studied and aquired a bachelor degree (2014) in pedagogy with specialization in kindergarten teaching. My studies involved bilingual education, sociology, and developmental as well as social psychology. I am a proficient english speaker and teacher, and I love working with young children. Seeing them developing, becoming independent and learning every day, motivates me to keep working with them. In my free time, I cook for friends, sing,exercise and travel.

Markéta Vašíčková

DSCN3276.JPG

Ve zkratce...

Bydlím v Ostravě. Mám ráda cestování, práci s dětmi a hudbu. Od roku 2012-2015 jsem vedla skautský oddíl. Od svých 16 let soukromě doučuji děti na flétnu V tomto roce doučuji i  angličtinu. Mám praxi 1 rok jako učitelka v mateřské škole. Jsem ráda, že nyní jsem součástí týmu Hello Teddy jako chůva:-)

Moje kvalifikace:

V roce 2015 jsem ukončila studium na SOŠ-AHOL obor Pedagogické lyceum. Po maturitě jsem absolvovala pomaturitní studium angličtiny. Nyní studuji Vysokou školu podnikání a práva.

Důležité

  • KLIMKOVICE
    20.9. školní výlet


  • 1.PODZIMNÍ DEN
    21.9. projektový dendalší události »

Akce

NAROZENINY VE ŠKOLCE

hlidanidetizdarma.jpg

Hledáte zajímavé místo pro oslavu Vašeho dítěte? Přijďte k nám,třeba i o víkendu!
Zájemci se mohou hlásit na tel. 733 530 656

Kontakt
Naši partneři Rodice_vitani_logo.jpg Cambridge Examinations ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Program Bene+

Copyright 2009-2017 - Mateřská škola HelloTeddy | mapa stránek

facebook