O nás / Náš tým

Náš tým

Radmila Kuboňová - ředitelka MŠ

kubonova.jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1969. Jsem vdaná a mám dvě děti (28 a 15 let). Bydlím v Ostravě-Jih, takže to mám do své školičky opravdu blízko.A nedávno jsem se stala jsem babičkou.

Moje kvalifikace:

Od roku 1987 pracuji v mateřské školce, nejprve v MŠ Razinova, později v MŠ Šponarova a od r. 2008 vedu MŠ Hello Teddy. V roce 1994 jsem absolvovala kurzy angličtiny a rekvalifikaci pro učitelky MŠ pro výuku anglického jazyka předškolních a školních dětí s akreditací MŠMT.
10 let jsem vedla kurzy angličtiny ve školkách a také ve vlastním Baby English Clubu pro děti 1. stupně ZŠ. V roce 2000 jsem se stala lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu s akreditací MŠMT ČR (více o programu naleznete zde...).

Několik let jsem se účastnila letních dětských táborů jako vedoucí. Pro naši Vzdělávací agenturu Hello vedu odborné semináře a stáže pro učitelky mateřských škol, vedu Klub pro nadané děti v Mš ve spolupráci s Mensa ČR.


Anna Sordylová

sordylova.jpg

Ve zkratce...

Děti ve školce mi říkají - babička Anička a já jí opravdu jsem. Mám 3 vnoučátka. Ráda dětem čtu, učím je básničky, zpívám lidové písně, tvoříme nejen z papíru. Snad předávám své zkušenosti i mladším kolegyním.

Moje kvalifikace:

1954 -1957 Střední pedagogická škola Krnov.
1986 -1988 Pedagogická fakulta UP v Olomouci - Speciální pedagogika pro uč. MŠ.
2008 - aktivní výpomoc v naší školce (zlatá babička Anička).


Bc. Lucie Stiborová

DSCN6570.JPG

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1991, po skoro tříleté odmlce jsem se vrátila zpět do ČR, kde momentálně bydlím v Paskově.

Moje kvalifikace:

Vystudovala jsem speciální pedagogiku na Ostravské univerzitě. 2 roky jsem učila děti angličtinu v jazykové škole a rok dělala asistentu pedagoga na základní škole. Poté jsem zamířila do zahraničí, kde jsem téměř 3 roky pracovala jako Aupair, a to ve Španělsku, Velké Británii a poslední rok a půl v USA . V zimě učím děti lyžovat a v létě jezdím na tábory jako vedoucí. Mou velkou vášní jsou knížky, lyžování, zvířata a angličtina.

Pavlína Vařáková

DSCN6501.JPG

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1999. Jsem svobodná a bydlím ve Staré Vsi pod Ondřejníkem. Mluvím anglicky, německy a rusky.K mým zálibám patří výtvarný výchova.

Moje kvalifikace:

Vystudovala jsem střední ekonomickou školu. Momentálně jsem studentkou vyšší odborné školy předškolní a mimoškolní pedagogiky a již druhým rokem učím děti v mateřské škole. S dětmi velice ráda maluji a vyrábím.

Kristina Farkasová

DSCN6505.JPG

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1991. V roce 2011 jsem se stala mámou a tehdy jsem teprve zjistila, čím chci být až vyrostu. Práce s dětmi mě naplňuje, ráda pozoruji jejich malé úspěchy a velmi ráda jsem nápomocnou rukou při jejich cestě v tom našem velikém světě. Mezi mé záliby patří fitness, hokej a další sporty.

Moje kvalifikace:

V roce 2018 jsem úspěšně absolvovala kurz chůva do zahájení předškolní docházky. Mým největším učitelem do té doby byl můj syn, díky kterému jsem našla své místo uplatnění na trhu práce.

Daniela Weiss

DSCN2292.JPG

Native speaker

I am your Australian Native Speaker and teacher for the kids at Teddy. It is my first year at Teddy, I am teaching at Hello Primary/Elementary School for the second year now. I have roughly 20 years experience in teaching all ages. My studies were back at home in Australia at Casuarina Collage, studying Humanity. And have gained many certrificates through out the year in teaching skills. My hobbies are craft, hiking, reading, going to the theatre and many other culture actions. I hope the Teddy kids like my lessons and like to play and talk in English every day.

Vasiliki Ntoutsia

DSCN6802.JPG

Native speaker

I am Vasiliki Ntoutsia, a 25 year-old teacher. I have studied and aquired a bachelor degree (2014) in pedagogy with specialization in kindergarten teaching. My studies involved bilingual education, sociology, and developmental as well as social psychology. I am a proficient english speaker and teacher, and I love working with young children. Seeing them developing, becoming independent and learning every day, motivates me to keep working with them. In my free time, I cook for friends, sing,exercise and travel.
Novinky a akce


 • PROČ SI NÁMOŘNÍK RÁD ZPÍVÁ?
  1. - 10.7.


 • KDO SE SKRÝVÁ VE VĚŽI ?
  13. - 17.7.


 • KTERÝ MÍČEK JE TEN PRAVÝ ?
  20. - 24.7.


 • CESTUJETE RÁDI ?
  27. - 31.7.


 • ČÍ JSOU TO STOPY ?
  3. - 7.8.


 • CO TO LETÍ NA OBLOZE ?
  10. - 14.8.


 • JAK SE STANU VĚDCEM ?
  17. - 21.8.


 • ČÍM BUDU AŽ VYROSTU ?
  24. - 28.8.


 • MŠ UZAVŘENA
  31.8.2020další události »

Akce

LÉTO S TEDDYM

hlidanidetizdarma.jpg

Hledáte letní zábavu pro Vaše dítě ? Naše školky na Dubině a ve Svinově jsou tu pro vás!
Zájemci se mohou hlásit na tel. 733 530 656

Kontakt
Naši partneři Rodice_vitani_logo.jpg Cambridge Examinations ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Program Bene+ MAP2!!

Copyright 2009-2017 - Mateřská škola HelloTeddy | mapa stránek

facebook