O nás / Náš tým

Náš tým

Radmila Kuboňová - zástupce ředitele pro MŠ Dubina a Poruba

kubonova.jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1969. Jsem vdaná a mám dvě děti (31 a 18 let). Bydlím v Ostravě-Jih, takže to mám do své školičky opravdu blízko.A nedávno jsem se stala babičkou.

Moje kvalifikace:

Od roku 1987 pracuji v mateřské školce, nejprve v MŠ Razinova, později v MŠ Šponarova a od r. 2008 vedu MŠ Hello Teddy. V roce 1994 jsem absolvovala kurzy angličtiny a rekvalifikaci pro učitelky MŠ pro výuku anglického jazyka předškolních a školních dětí s akreditací MŠMT.
10 let jsem vedla kurzy angličtiny ve školkách a také ve vlastním Baby English Clubu pro děti 1. stupně ZŠ. V roce 2000 jsem se stala lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu s akreditací MŠMT ČR (více o programu naleznete zde...).

Několik let jsem se účastnila letních dětských táborů jako vedoucí. Pro naši Vzdělávací agenturu Hello vedu odborné semináře a stáže pro učitelky mateřských škol, vedu Klub pro nadané děti v Mš ve spolupráci s Mensa ČR.

Rebecca Weczerková Dětská skupina Dubina

1631216138838 (2).jpg

ve zkratce

Ve zkratce:

Narodila jsem se v roce 2001. Bydlím v Ostravě. Mezi mé koníčky patří práce s dětmi, turistika a zpěv. Už od mala jsem vyrůstala s dětmi, to pokračovalo na táborech a dospělo to až ke studiu předškolní pedagogiky a práci v MŠ.

Moje kvalifikace:

Kvalifikace: Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu svaté Anežky České v Odrách, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Během studia jsem jezdila na tábory jako táborový vedoucí, absolvovala jsme také mezinárodní tábor v Polsku, kde jsem působila jako tlumočnice z anglického do českého jazyka.

Mgr. Lucie Rykalová Mš Dubina

IMG-20210910-WA0001.jpg

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1996. Již druhým rokem pracuji jako učitelka v Mš Hello. Velmi ráda cestuji a poznávám nová místa a přírodu. Od dětství jsem trávila letní prázdniny na táboře, později jsem dělala i instruktorku. V této době jsem si uvědomila, že práce s dětmi mě opravdu naplňuje.

Moje kvalifikace:

V roce 2021 jsem vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské fakultě.

Kateřina Tvrdá Dětská skupina Dubina

DSCN8619 (2).JPG

ve zkratce

Narodila jsem se v roce 1985. Jsem vdaná, mám 3 děti. K mým zálibám patří turistika, plavání,čtení, zahrádka a výtvarná výchova.

Moje kvalifikace:

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a s dětmi jsem svou praxi spojila již ve škole, kde jsem založila Klub pro tělesné a mentální postižení s názvem Help Club. V rámci školy jsem si rovněž udělala certifikát pro práci s dětmi s mentálním a kombinovaným postižením a s dětmi s autismem. V současnosti pracuji již 2. rokem jako chůva v Mš.

Daniela Weiss Mš Dubina

DSCN2292.JPG

Native speaker

I am your Australian Native Speaker and teacher for the kids at Teddy. It is my first year at Teddy, I am teaching at Hello Primary/Elementary School for the second year now. I have roughly 20 years experience in teaching all ages. My studies were back at home in Australia at Casuarina Collage, studying Humanity. And have gained many certrificates through out the year in teaching skills. My hobbies are craft, hiking, reading, going to the theatre and many other culture actions. I hope the Teddy kids like my lessons and like to play and talk in English every day.

Vasiliki Ntoutsia Mš Poruba

DSCN6802.JPG

Native speaker

I am Vasiliki Ntoutsia, a 25 year-old teacher. I have studied and aquired a bachelor degree (2014) in pedagogy with specialization in kindergarten teaching. My studies involved bilingual education, sociology, and developmental as well as social psychology. I am a proficient english speaker and teacher, and I love working with young children. Seeing them developing, becoming independent and learning every day, motivates me to keep working with them. In my free time, I cook for friends, sing,exercise and travel.

David Král Mš Poruba

David.jpg

ve zkratce

Jsem jediný mužský člen našeho Hello týmu. Miluji sport, tanec a respektuji své pedagogické poslání. Narodil jsem roku 1984, a bydlím v Ostravě.

Moje kvalifikace:

Vystudoval jsem několik vysokých škol, a také předškolní pedagogiku. Jako učitel v mateřské škole pracuji již 9 let. Pracovat v soukromé, česko - anglické školce beru jako novou výzvu, kde mohu uplatnit své schopnosti a zkušenosti.

Aneta Uhrová Mš Poruba

thumbnail_IMG_20210915_101035.jpg

ve zkratce

Ve zkratce:

Narodila jsem se v roce 1985. Jsem vdaná a mám dvě dcery (12 a 10 let). K mým zálibám patří hudba, vyrábění, čtení (preferuji v anglickém jazyce) a zahrádka.

Moje kvalifikace:

Moje kvalifikace:

V roce 2007 jsem získala diplom na Vyšší odborné škole pedagogické ve Svatém Janu pod Skalou v oboru předškolní pedagogika. Během studia jsem měla možnost v rámci praxí navštívit různé pedagogické instituce a získat tak zkušenosti a představu, jakým směrem se dál vydat.

Velikou praxi mi dala a dává péče o mé vlastní děti.

Od roku 2013 jsem dva roky pracovala v soukromé mateřské škole v Praze. Během této doby jsem získala nové zkušenosti v práci s dětmi praktickou přípravou na výuku a také plánováním různých akcí jak pro děti samotné, tak i pro rodiče.

V srpnu 2015 jsem se s rodinou přestěhovala do Velké Británie, Yorku. Dva roky jsem věnovala studiu anglického jazyka zakončeného složením zkoušky.

V roce 2017 jsem nastoupila do soukromé mateřské školy v Yorku na pozici učitelka v mateřské školce. Tuto příležitost jsem využila pro obohacení svých znalostí a dovedností o nové zkušenosti, nový pohled na vzdělávání dětí mladšího školního věku a nové přístupy a způsoby v anglickém vzdělávacím systému. Další zkušenosti jsem získala v roce 2019 po přestoupení do soukromé školky na vojenské letecké základně v Linton on Ouse. Tato práce mi přinesla novou inspiraci s využíváním hlavně přírodnin a přírodních materiálů. Na začátku roku 2020 se mi opět naskytla příležitost posunout se dál, nastoupila jsem tedy do jedné z největších školek v Yorku. Naučila jsem se vést velmi dobře a kvalitně dokumentaci o každém svém svěřeném dítěti a mapovat tak jeho vývoj a pokroky.

Po šesti letech jsem se s rodinou vrátila zpět do České republiky. Díky čtyřem rokům intenzivního užívání anglického jazyka v mluvené i psané formě se pro mě tento jazyk stal nedílnou součástí mého já.

Kateřina Kurtinová Mš Poruba

IMG_20190301_111621.jpg

ve zkratce

Narodila jsem se v roce 1965, mám 4 dcery a již 13 let spolupracuji s Mš Hello. Poslední 2 roky jsem pracovala jako chůva v Dětské skupině ve Svinově, nyní pracuji jako chůva v mateřské škole.
K mým koníčlům patří vaření, pečení, pletení, zahrádka v horách a nejvíce lásky věnuji příbývajícímu počtu skvělých vnoučátek.

Moje kvalifikace:

Původní profesí jsem kuchařka, ale jsem ráda, že láska k dětem a Raduška (paní ředitelka) mě přivedla k absolvování kurzu " Chůva "

Novinky a akce


PŘEDŠKOLÁK - kurz pro budoucí prvňáčky
více informací zde (pdf)

SOUKROMÁ ŠKOLA MUSÍ NABÍZET VÍC - celý text PhDr. Václava Mertina, dětského psychologa
zde (pdf)

Sledujte nás také na instagramu


Sledujte nás také na facebookudalší události »

Akce

POHÁDKOVÉ LÉTO 2022

hlidanidetizdarma.jpg

Hledáte ZÁBAVU na léto pro Vašeho dítě ? Naše POHÁDKOVÉ LÉTO v Mš Poruba a Mš Dubina je tu pro vás!
Zájemci se mohou hlásit na tel. 733 530 656

Kontakt
Naši partneři Rodice_vitani_logo.jpg Cambridge Examinations ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Program Bene+ MAP2!!

Copyright 2009-2017 - Mateřská škola HelloTeddy | mapa stránek

facebook